Новинка

Чоловічі сині утеплені брюки LS на флісі
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2471 син
+380 (99) 748-85-99
Контактныйповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔶Артикул: 2471 син
👖Чоловічі сині утеплені брюки LS на флісі
📐Розміри: 29,30,31,32,33,34,36,38
👍Матеріал: бавовна 98% , спандекс 2%. Утеплені на флісі. чотири кишені , дві бічні , дві задні. , пояс під ремінь. пряма штанина.
🧷 Виробник: Китай 🇨🇳
Заміри по виробу:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри чоловічих джинсів | 29 |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Довжина джинсів/штанів | 34" |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Синій |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Бавовна |
| Посадка | Середня посадка |
| Тип кишень | Втачного |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Сезонність | Зима |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штанини по зовнішньому шву | 106 см |
| Принт | без принта, інше |
| Модель | галіфе |
| Особливості кольору | без колірних особливостей, матовий, темний |
| Ширина нижній частині штанини | 14 см |
| H (обхват стегон) | 94-96,5, 96,5-99, 99-101,5, 101,5-104, 104-106,5, 106,5-110,5 |
| Матеріал | синтетика |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Міжнародний розмір | S |
| Фасон штанів | Завужені донизу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴








