🔶 Артикул: 2342
👕 Чоловіча біла футболка поло
📐 Розміри: M,L,XL,XXL,3XL
👍 Матеріал: бавовна 100%
🧷 Виробник: Туреччина 🇹🇷

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Поло |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 26 см |
| Ширина виробу | 65 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | Хлопок 100% |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴







