Новинка

Чоловіча зимова стьобана куртка чорна
1 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2301 чор
+380 (99) 748-85-99
Контактныйповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔶 Артикул: 2301 чор
🥼 Чоловіча зимова стьобана куртка чорна
📐 Розміри: M,L,XL,XXL
👍 Матеріал: поліестер 100% (матова плащова тканина), застібається на прогумовану блискавку, бічні кишені на застібках. Манжети , капюшон на резинці.
Утеплювач синтепон силіконізований – 200. Зима ❄️ до -20
🧷 Виробник: Україна 🇺🇦

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Зима |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип коміра | Стійка, Комір-капюшон |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Хутряна обробка | Ні |
| Тип кишень | Втачного |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Довжина виробу по спинці | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴











