Новинка

Чоловіча стьобана зимова куртка ES синя
2 100 ₴
- В наявності
- Код: 2290 син
+380 (99) 748-85-99
Контактныйповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔶 Артикул: 2290 син
🏀 Чоловіча стьобана зимова куртка ES синя
📐 Розміри: S,M,L,XL,XXL,3XL
👍 Матеріал: поліестер 100%. Утеплювач - холлофайбер 200. Знімний капюшон з утяжками, п'ять кишень на застібках , дві бічні одна на грудях та дві внутрішні. Рукава з манжетами
🧷 Виробник: Китай 🇨🇳
Виміри:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Сезон | Зима |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип коміра | Стійка, Комір-капюшон |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Колір | Темно-синій |
| Стиль | Спортивний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Хутряна обробка | Ні |
| Тип кишень | Втачного |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Довжина виробу по спинці | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴









