Новинка

Стильна темно-синя сорочка у горошок з довгими рукавами комір стійка
880 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2239
+380 (99) 748-85-99
Контактныйповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна чоловіча сорочка з довгим рукавом, має короткий комір стійку і короткі манжети, гудзики, відмінна якість тканини (бавовна) Артикул: 2239 Стильна чоловіча сорочка з коротким коміром стійка Матеріал: бавовна (Туреччина) Колір білий Застібка: гудзики Сезон: літо/весна
Розмірний ряд: S,M,L,XL
Виробник: Україна
Сорочка чоловіча 95% бавовна 5% еластан
Заміри по виробу ( допускається +/- 1 см )


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип крою | Приталена |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Casual |
| Колір | Темно-синій |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Склад | Хлопок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принт | без принта |
| Вид | casual |
| Розмір | 46-48 (S) |
| Особливості кольору | без колірних особливостей, білий |
| Тип коміра | стійка |
| Рукав | довгий |
| Розмір ворота | 48 см |
| Склад тканини | бавовна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴












