Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Гольф |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Колір | Сірий |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Фасон рукава | Довгий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Вовна |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴












