Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Madu |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Поло |
| Обхват грудей | 138 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 26 см |
| Ширина виробу | 65 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Склад | Хлопок 95% , Эластан 5%. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
















