Топ продаж

Чоловічі темно-сині шорти з льону з білою смужкою
599 ₴
- В наявності
- Код: 1502
+380 (99) 748-85-99
Контактныйповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🩳 Шорти із льону темно сині
📐 Розміри: S, M, L, XL повномірні
👍 Матеріал: льон 100%. 3 кишені.
Легкі, дихаючий матеріал. льон 100%
Темно-сині з білим лампасом
🧷 Виробник: Україна 🇺🇦

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип товару | Шорти |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Тип тканини | Льон |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Синій |
| Довжина шорт від лінії талії | 53 см |
| Застібка | Шнурівка, Без застібки, Гумка |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Стиль | Спортивний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴







