Новинка

Чоловіча чорна футболка Nike БАТАЛ з рефлективним логотипом
580 ₴
- В наявності
- Код: 2183
+380 (99) 748-85-99
Контактныйповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 56 |
| Обхват грудей | 130 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Спортивний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | З флуоресцентним малюнком |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 23 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
| Склад | Хлопок 95% , лайкра 5%. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴















