Топ продаж

Чорна чоловіча утеплена куртка з капюшоном Softshell + фліс
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2065 черн
+380 (99) 748-85-99
Контактныйповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Тип тканини | Softshell |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Хутряна обробка | Ні |
| Тип кишень | Втачного |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Вид утеплювача | Фліс |
| Довжина виробу по спинці | 72 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴
















