Топ продаж

Чоловіча біла сорочка "Style" комір стійка
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1420
+380 (99) 748-85-99
Контактныйповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна чоловіча сорочка з довгим рукавом, має короткий комір стійку і короткі манжети, гудзики застібаються до грудей, одягається через голову, відмінна якість тканини (бавовна) виконана модель у двох кольорах білий та чорний колір. Артикул: 1420 Стильна чоловіча сорочка з коротким коміром стійка Матеріал: бавовна (Туреччина) Колір білий Застібка: гудзики до грудей Сезон: літо/весна Розмірний ряд: S,M,L,XL,XXL Виробник: Україна Сорочка чоловіча 100% бавовна
Заміри по виробу ( допускається +/- 1 см )


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип крою | Приталена |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Сорочка |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принт | без принта |
| Вид | casual |
| Розмір | 46-48 (S) |
| Особливості кольору | без колірних особливостей, білий |
| Тип коміра | стійка |
| Рукав | довгий |
| Розмір ворота | 48 см |
| Склад тканини | бавовна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴















