Топ продаж

Чоловіча утеплена дута куртка зелена знімний капюшон
1 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2089 зел
+380 (99) 748-85-99
Контактныйповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔶 Артикул: 2089 зел
🥼 Чоловіча утеплен куртка зелена знімний капюшон
📐 Розміри: S,M,L,XL
S ( 60-70 вага ) M ( 71-80 вага ) L ( 81-90 вага ) XL ( 91-101 вага )
👍 Матеріал: поліестер 100% (матова плащова тканина), застібається на прогумовану блискавку, є вітрозахисна планка, бічні кишені та одна внутрішня. Знімний капюшон.
Утеплювач синтепон силіконізований – 200. На рукавах липучка на манжетах.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Зима |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип коміра | Комір-капюшон, Стійка |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Колір | Зелений |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Хутряна обробка | Ні |
| Тип кишень | Втачного |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Довжина виробу по спинці | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | непромокальні |
| Тип | куртка |
| Принт | інше |
| Вид тканини | плащівка, поліестер |
| Розмір одягу | M |
| Довжина виробу | середньої довжини (подовжені) |
| Особливості кольору | без колірних особливостей, матовий |
| Утеплювач (наповнювач) | синтепон |
| Особливості дизайну | з капюшоном, знімний капюшон |
| Рукава | повний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴









