Новинка

Футболка поло синя великі розміри
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2370 син
+380 (99) 748-85-99
Контактныйповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Туреччина |
| Модель | Поло |
| Обхват грудей | 144 см |
| Обхват талії | 144 см |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 29 см |
| Ширина виробу | 72 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Склад | Хлопок 95% , Эластан 5%. |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴















