Новинка

Чоловічі джинсові шорти сірі рвані
1 230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2368
+380 (99) 748-85-99
Контактныйповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔶Артикул: 2368
👖Чоловічі джинсові шорти сірі рвані
📐Розміри: 29,30,31,32,33,34,35,36.
👍Матеріал: 98% коттон , спандекс 2%. 5 кишень.
🧷 Виробник: Китай 🇨🇳
Заміри по виробу:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Тип товару | Шорти |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 29 |
| Обхват талії | 52 см |
| Обхват стегон | 58 см |
| Тип тканини | Джинс |
| Посадка | Середня посадка |
| Колір | Сірий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Розмір чоловічих шорт | 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36 |
| Сезон | Літо |
| Основні атрибути | |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Розміри чоловічих джинсів | 32 |
| Тип кишень | Втачні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штанини по зовнішньому шву | 106 см |
| Принт | без принта, інше |
| Модель | галіфе |
| Особливості кольору | без колірних особливостей, матовий, темний |
| Ширина нижній частині штанини | 14 см |
| H (обхват стегон) | 94-96,5, 96,5-99, 99-101,5, 101,5-104, 104-106,5, 106,5-110,5 |
| Матеріал | синтетика |
| Фасон штанів | Завужені донизу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴






