🔶 Артикул: 2334 кор 👔 Чоловіча коричнева сорочка "Modern" вельвет з довгим рукавом 📐 Розміри: S,M,L,XL 👍 Матеріал: бавовна 100%, комір стійка. Класичний крій. 🧷 Виробник: Україна 🇺🇦

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 50-52 |
| Тип крою | Вільна |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Вельвет |
| Стиль | Casual |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принт | без принта |
| Вид | casual |
| Розмір | 46-48 (S) |
| Особливості кольору | без колірних особливостей, білий |
| Тип коміра | стійка |
| Рукав | довгий |
| Розмір ворота | 48 см |
| Склад тканини | бавовна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴








