🔶 Артикул: 2292
🏀 Зимова чоловіча куртка чорна, знімний капюшон
📐 Розміри: M,XXL
👍 Матеріал: поліестер 100%. Знімний капюшон з утяжками, Дві бічні кишені та ще дві зверху на застібках, дві внутрішні кишені. Рукава з манжетною резинкою. Підкладка - фліс.
Утеплювач синтепон силіконізований – 200. Зима ❄️ до -25
🧷 Виробник: Китай 🇨🇳
Виміри:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Сезон | Зима |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип коміра | Стійка, Комір-капюшон |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Спортивний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Хутряна обробка | Ні |
| Тип кишень | Втачного |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Довжина виробу по спинці | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Міжнародний розмір | XXL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴









