Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Льон |
| Стиль | Casual |
| Колір | Зелений |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 76 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 56 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принт | без принта |
| Вид | класична |
| Розмір | 46-48 (S) |
| Особливості кольору | без колірних особливостей, білий |
| Тип коміра | стійка |
| Рукав | довгий |
| Розмір ворота | 48 см |
| Склад тканини | льон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴











