Топ продаж

Чорна чоловіча дута куртка зимова на синтепоні знімний капюшон
1 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2089 чор
+380 (99) 748-85-99
Контактныйповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Артикул: 2089
Чоловіча зимова куртка, виготовлена з якісних матеріалів, надійна та щільна плащова тканина легка та практична. На рукавах передбачені липучки для щільнішого прилягання рукавів. Зручні ушивні кишені — місткі. Капюшон знімний — у комірі потайні липучки та блискавка по коміру. На капюшоні передбачений шнурок для утягування. Куртка застібається на прогумовану застібку, також має вітрозахисну планку за блискавкою. Якщо ви шукали куртку на кожен день, практичну та зносостійку — то ця модель те, що вам потрібно!
Матеріал: 100% поліестер, матова плащова тканина
Утеплювач: синтепон 200
Розміри: S M L XL
Заміри:


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Зима |
| Вид куртки | Стьобана |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип коміра | Стійка, Комір-капюшон |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Хутряна обробка | Ні |
| Тип кишень | Втачного |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Довжина виробу по спинці | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Міжнародний розмір | S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴













